Kontaktperson for Lokallagene

Kontaktperson for Lokallagene

En av de viktigste årsakene for å være medlem i en forening er å bli kjent med likesinnede og dele erfaringer med hverandre. Mange nasjonale foreninger har dermed etablert lokallag, nærmere bestemt en gruppe mennesker som bor eller jobber i nærheten av hverandre, og som møtes ved jevne mellomrom. Norsk Forening for Klinisk Sexologi (NFKS) har også egne lokallag, henholdsvis delt inn fylkesvis.

Under vil dere kunne finne de ulike lokallagene vi har i dag, hvem som er kontaktpersoner, og en link til hvert lokallag. Dersom du ønsker å bli med på et møte, ta kontakt mer kontaktpersonene der.

Styret i NFKS har utnevnt Nora Elise Støldal til å være Kontaktperson for Lokallagene. Dette innebærer at hun holder et overordnet blikk over lokallagene og bistår der det er behov. Vi ønsker en forening som er både aktiv og faglig oppdatert, og en av de viktigste arenaene for dette er nettopp hva dere medlemmer er med på.

received_10154387084866555

Nora Elise Støldal – Kontaktperson for Lokallagene i NFKS

Du kan kontakte Nora Elise via følgende e-post-adresse: elise(@)klinisksexologi.no.

 

Agder – Kontaktperson: Wenche Haaland – wenche.haaland(@)seksualradgiveren.no – Facebookside

Bergen/Hordaland – Kontaktperson: Siv Holmefjord – siv.holm(@)online.no – Facebookside

Bodø – Kontaktperson: Lena Pedersen – lenapede(@)frisurf.no –  <– Ikke aktivt

Innlandet (Oppland og Hedmark) – Kontaktperson: Wenche Fjeld – wenche.fjeld(@)sykehuset-innlandet.no – Facebookside

Nordland – Kontaktperson: Ellen Lundestad – ellen.lundestad(@)nax.no – Facebookside <– Ikke aktivt

Oslo – Kontaktperson: Finn Christensen – finn.christensen(@)lyse.net – Facebookside

Rogaland – Kontaktperson: Finn Christensen – finn.christensen(@)lyse.net – Facebookside

Telemark – Kontaktperson: Beate Alstad – beaal(@)online.no –

Trøndelag – Kontaktperson: Vigdis Moen – vigdis.moen(@)ntnu.no –

Vestfold – Kontaktperson: Lise Aarøe – lise(@)samlivsnett.no – Facebookside

Østfold – Kontaktperson: Mette Wallace – mettewallace(@)hotmail.com – Facebookside

 

Oversikt over Lokallagene kan du finne ved å trykke HER eller HER.